صفحه اصلی ارتباط باما درباره ما رایانامه خبر خوان

حمایت تلویحی اخوان المسلمین ایران از جبهۀ النصرة علیه سوریه

اخوان المسلمین ایران جریانی انحرافی است که در جهت ایجاد آشوب در ممالک اسلامی به نفع صهیونیست ها می باشد. این سازمان در ظاهر با ردّ سیاست های داعش تلویحاً به تأیید جبهۀ النصرة بر علیه سوریه پرداخته، و مدّعی انقلاب مردمی علیه نوری مالکی شد.

به قسمتی از بیانیۀ این گروه خطرناک توجه نمایید:

«از اوایل پیدایش داعش در سوریه این جریان هم در عملکرد و هم در برنامه‌های سیاسی خود تافته‌ی جدابافته‌ای است که خود را از صف مسلمانان جدا کرده است و به طور کلی با دیگر گروه‌های اسلامی که با رژیم بشار اسد در سوریه مبارزه می‌کنند تفاوت دارد. تا جایی که حتی سازمان القاعده هم با اعلام برائت از این جریان اعلام کرده است که داعش ادامه‌ دهنده‌ی سیاست‌های این سازمان در سوریه نیست. وحشی‌گری بی‌سابقه‌ی داعش با براداران مسلمان خود به حدی است که در نقاط تحت تصرف خود، گروه‌های مختلف اسلامی از جمله جبهه‌ی النصره و اخوان المسلمین عراق و غیره را قتل عام کرده است. 

مهم‌ترین ابهام پیرامون افراط گرایی نوظهور داعش در میدان عمل که به طور ناگهانی آشکار شده است، پیامدهای سیاسی این جریان بر سوریه است که باعث شده است توجه مجامع جهانی از جنایات رژیم سوریه بر ضد مردم این کشور به سمت پرونده‌ی موسوم به «تروریسم بین‌المللی» منحرف شود در نتیجه فشارهای کمتری به آن رژیم وارد شود. در عراق هم این جریان توانست انقلاب مردم اهل سنت بر ضد رژیم نوری مالکی نخست وزیر پیشین این کشور را تباه و بدنام کند.»

ارسال نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • آرشیو

  • خبرنامه روزانه