صفحه اصلی ارتباط باما درباره ما رایانامه خبر خوان

زوم کردن رسانه‌های عربی بر استقبال از اردوغان در تهران با پرچم “یا حسین”+تصاویر

رئیس جمهور ترکیه دیروز سه شنبه وارد تهران شد.موضوعی که رسانه های عربی در بازتاب این سفر بر روی آن زوم کردند پرچم “یا حسین” (علیه السلام) بود که در دست ستاد استقبال قرار داشت.

به گزارش «شیعه نیوز»، “رجب طیب اردوغان” رئیس جمهور ترکیه دیروز سه شنبه وارد تهران شد و مورد استقبال رسمی قرار گرفت.

نکته متفاوت در استقبال از اردوغان استفاده از “گارد تشریفات اسب سوار” در کاخ سعدآباد بود. اما موضوعی که رسانه های عربی (به عنوان مثال: العربیه،خبرگزاری نون، الیوم السابع، فلسطین حره) در بازتاب این سفر بر روی آن زوم کردند پرچم های سرخ رنگ”یااباعبدالله‌الحسین” (علیه السلام) بود که در دست این گارد اسب‌سوار قرار داشت.

این رسانه‌های عربی به نقل از آنچه اخبار پایگاه های خبری ایرانی نامیدند، نوشتند: برافراشتن این پرچم ها پیامی به اردوغان مبنی بر خطوط قرمز ایران بود و اینکه ایران پرچم شیعه را در جهان اسلام بالا برده است. موضوع دیگر اینکه این اقدام در راستای متنشج شدن اخیر روابط دو طرف انجام شده است.

پیش‌تر به دلیل موضع گیری اردوغان در حمایت از تجاوز نظامی علیه حوثی های یمن و نیز درخواست از تهران برای عقب کشیدن خود از سوریه، یمن و عراق، برخی از نمایندگان مجلس ایران خواستار لغو سفر از پیش تعیین شده اردوغان شده بودند که عملی نشد.

بر اساس گزارش رسانه ها ، اردوغان در این سفر از مقامات ایرانی خواسته با هدف آرام شدن یمن، حوثی ها را به سر میز مذاکره بازگرداند.

زوم کردن رسانه‌های عربی بر استقبال از اردوغان در تهران با پرچم
زوم کردن رسانه‌های عربی بر استقبال از اردوغان در تهران با پرچم

زوم کردن رسانه‌های عربی بر استقبال از اردوغان در تهران با پرچم

زوم کردن رسانه‌های عربی بر استقبال از اردوغان در تهران با پرچم

بر استقبال از اردوغان در تهران با پرچم “یا حسین”+تصاویر رئیس جمهور ترکیه دیروز سه شنبه وارد تهران شد.موضوعی که رسانه های عربی در بازتاب این سفر بر روی آن زوم کردند پرچم “یا حسین” (علیه السلام) بود که در دست ستاد استقبال قرار داشت. به گزارش «شیعه نیوز»، “رجب طیب اردوغان” رئیس جمهور ترکیه دیروز سه شنبه وارد تهران شد و مورد استقبال رسمی قرار گرفت. نکته متفاوت در استقبال از اردوغان استفاده از “گارد تشریفات اسب سوار” در کاخ سعدآباد بود. اما موضوعی که رسانه های عربی (به عنوان مثال: العربیه،خبرگزاری نون، الیوم السابع، فلسطین حره) در بازتاب این سفر بر روی آن زوم کردند پرچم های سرخ رنگ”یااباعبدالله‌الحسین” (علیه السلام) بود که در دست این گارد اسب‌سوار قرار داشت. این رسانه‌های عربی به نقل از آنچه اخبار پایگاه های خبری ایرانی نامیدند، نوشتند: برافراشتن این پرچم ها پیامی به اردوغان مبنی بر خطوط قرمز ایران بود و اینکه ایران پرچم شیعه را در جهان اسلام بالا برده است. موضوع دیگر اینکه این اقدام در راستای متنشج شدن اخیر روابط دو طرف انجام شده است. پیش‌تر به دلیل موضع گیری اردوغان در حمایت از تجاوز نظامی علیه حوثی های یمن و نیز درخواست از تهران برای عقب کشیدن خود از سوریه، یمن و عراق، برخی از نمایندگان مجلس ایران خواستار لغو سفر از پیش تعیین شده اردوغان شده بودند که عملی نشد. بر اساس گزارش رسانه ها ، اردوغان در این سفر از مقامات ایرانی خواسته با هدف آرام شدن یمن، حوثی ها را به سر میز مذاکره بازگرداند. زوم کردن رسانه‌های عربی بر استقبال از اردوغان در تهران با پرچم زوم کردن رسانه‌های عربی بر استقبال از اردوغان در تهران با پرچم زوم کردن رسانه‌های عربی بر استقبال از اردوغان در تهران با پرچم زوم کردن رسانه‌های عربی بر استقبال از اردوغان در تهران با پرچم

ارسال نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • آرشیو

  • خبرنامه روزانه