صفحه اصلی ارتباط باما درباره ما رایانامه خبر خوان

شهادت پسر “عماد مغنیه” در حمله هوایی اسرائیل+تصویر فرمانده

منابع لبنانی اعلام کردند”جهاد عماد مغنیه” پسر کوچک شهید “حاج عماد مغنیه” در حمله هوایی اسرائیل به منطقه “قنیطره” سوریه به همراه یک فرمانده و چندین نظامی دیگر شهادت رسیده است.

به گزارش «شیعه نیوز»، منابع لبنانی از جمله پایگاه های خبری لبنان اعلام کردند “جهاد عماد مغنیه” پسر کوچک شهید “حاج عماد مغنیه” (از فرماندهان بارز اسبق حزب الله)در حمله هوایی اسرائیل به منطقه “قنیطره” واقع در جنوب سوریه به شهادت رسیده است.

جنگنده های اسرائیلی عصر امروز یکشنبه چندین حمله هوایی علیه پایگاه های نظامی حزب الله و ارتش سوریه در مناطق آزاد شده جولان اشغالی انجام دادند.

بر اساس گزارش ها ، جنگنده های اسرائیلی دو موشک به سمت منطقه ” الامل” قنیطره واقع در جنوب سوریه شلیک کردند.

حزب‌الله ضمن تایید این خبر با صدور بیانیه ای اعلام کرد تعدادی از رزمندگانش در حین گشت زنی در منطقه “مزرعه الامل” قنیطره مورد هدف موشک های اسرائیلی قرار گرفته اند و به شهادت رسیده اند.

اسامی این شهدا بر اساس اعلام خود حزب الله تا این لحظه عبارت است از:شهید جهاد عماد مغنیه، شهید محمد عیسی، شهید علی حسن، شهید حسین حسن، شهید مهدی الموسوی، شهید علی الطبطبائی. حزب الله اعلام کرده است این اقدام اسرائیل را پاسخ می دهد.

اسرائیل اعلام کرد هدف اصلی اش “علی الطبطبائی”بوده است و به ادعای منابع اسرائیلی وی در جنگ احتمالی آینده حزب الله با اسرائیل ممکن بود فرماندهی میدانی را بر عهده بگیرد.

البته اخبار در مورد تعداد شهدا ضد و نقیض است و حتی برخی رسانه ها مدعی شهادت یک رزمنده ایرانی نیز شده اند.

پایگاه های لبنانی مختلف از قبیل “المیادین” و “الخبرپرس” و “المنار” در حال پوشش خبری این تجاوز اسرائیل هستند.

شهادت پسر
شهید “محمد عیسی

انتهای پیام/ر.ش

ارسال نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • آرشیو

  • خبرنامه روزانه